Mirë se vini në Mediterrane

Aty ku miqtë dhe familja do të ndihen gjithmonë si në shtëpi!

RRETH NESH

Me shume se vetëm një hotel

Me WiFi falas, Hotel Mediterrane ofron akomodim në Sarandë, 29 km nga qyteti i Korfuzit.

Hoteli ka një pishinë të hapur dhe Barbecue, dhe mysafirët mund të shijojnë një vakt në restorant ose një pije në bar. Plazhi më i afërt është 850 m larg.

Ka një tavolinë para 24 orësh në pronë.

HOTEL

Sepse pushimet janë për relaksim

Hotel Mediterrane

Best Services for you

Swimming pool

Swimming is happiness

The hotel has an outdoor pool and barbecue, and guests can enjoy a meal at the restaurant or a drink at the bar. The nearest beach is 850 meters away.

Restaurant & Bar

Real. Fresh. Food.

The hotel has an outdoor pool and barbecue, and guests can enjoy a meal at the restaurant or a drink at the bar.

Amusement park

Adventure awaits you, at Mediterrane Hotel.

For small children, there is also a playground under the shade of the trees where they can spend the afternoon.

DHOMAT TONA

Çdo dhomë në këtë hotel ka ajër të kondicionuar dhe është e pajisur me një ekran të sheshtë

TV. Disa njësi kanë një zonë të shtrojë për t'u çlodhur pas një dite të ngarkuar.

Double room with a balcony

This double room has 1 bed, bathrobe and air conditioning. The room has a balcony.

Triple room with sea view

This triple room features a balcony, electric kettle and flat-screen TV.

More Rooms

SHËRBIMET TONA

Facilitetet e Hotelit

Restorant

Pishinë

Bar

WiFi falas

Dhoma familjare

Parkim falas

Pyetjet e bëra shpesh

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese.
ne i ofrojmë të gjitha këto nën një çati.

  1.  

Po, Hotel Mediterrane ka çmime dhomash plotësisht të rimbursueshme për të rezervuar në faqen tonë. Nëse keni rezervuar një tarifë dhome plotësisht të rimbursueshme, kjo mund të anulohet deri në disa ditë para regjistrimit, në varësi të politikës së anulimit të pronës. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni politikën e anulimit të kësaj prone për termat dhe kushtet e sakta.

Po, ka një pishinë të hapur dhe një pishinë për fëmijë.