Rreth nesh

PSE NA ZGJODHET NE

NJË VEND MË I MIRË PËR TË GËZUAR JETËN TUAJ

Me WiFi falas, Hotel Mediterrane ofron akomodim në Sarandë, 29 km nga qyteti i Korfuzit. Hoteli ka një pishinë të hapur dhe Barbecue, dhe mysafirët mund të shijojnë një vakt në restorant ose një pije në bar. Plazhi më i afërt është 850 m larg. Ka një tavolinë para 24-orëshe në pronë. Çdo dhomë në këtë hotel është me ajër të kondicionuar dhe është e pajisur me një TV me ekran të sheshtë. Disa njësi kanë një zonë të shtrojë për t'u çlodhur pas një dite të ngarkuar. Në dhoma të caktuara ka pamje nga deti, mali ose pishina. Çdo dhomë është e pajisur me një banjo private. Për komoditetin tuaj, do të gjeni rroba banjoje dhe tualetin falas.

SHËRBIMET TONA

Facilitetet e Hotelit

Restorant

Pishinë

Bar

WiFi falas

Dhoma familjare

Parkim falas