Dhomat

Ejani dhe qëndroni me ne

Zgjidhni ndonjë nga dhomat tona të hotelit për të përjetuar dekorin e lezetshëm, të plotësuar me pajisje moderne për një qëndrim të rehatshëm.

Double room (1 bed) with a balcony

Ballkoni ynë i dhomës dyshe plotësohet me pajisje moderne dhe luksoze për një qëndrim të mrekullueshëm.

Triple room with sea view

Përjetoni luksin me stil në suitat tona ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

Quadruple room with sea view

Dhoma komode me dekorime të bukura elegante për të krijuar një ambient të qetë për mysafirët tanë që udhëtojnë për biznes apo për argëtim.

Double room (2 beds) with a balcony

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju.

Double room (1 bed) with balcony and sea view

This double room features a balcony, view and electric kettle.

SHËRBIMET TONA

Facilitetet e Hotelit

Restorant

Pishinë

Bar

WiFi falas

Dhoma familjare

Parkim falas

Galeria jonë

Hidhini një sy disa fotove të bukura të realizuara brenda dhe përreth ambienteve tona.