Rreth Nesh

Me WiFi falas, Hotel Mediterrane ofron akomodim në Sarandë, 29 km nga qyteti i Korfuzit. Hoteli ka një pishinë të hapur dhe Barbecue, dhe mysafirët mund të shijojnë një vakt në restorant ose një pije në bar. Plazhi më i afërt është 850 m larg.

Ka Recepsion 24 orësh në pronë.

Komoditetet

Pishine

Dhoma Familjare

WiFi

Restoranti

Parking

Bar

Pse te na zgjidhni ne

Me WiFi falas, Hotel Mediterrane ofron akomodim në Sarandë, 29 km nga qyteti i Korfuzit. Hoteli ka një pishinë të hapur dhe Barbecue, dhe mysafirët mund të shijojnë një vakt në restorant ose një pije në bar. Plazhi më i afërt është 850 m larg.

01

Vendndodhje e mire per cifte

02

Stafi Flet Anglisht

Cmime me te lira

Rezervimet jane te sigurta

Menaxhoni Rezervimet Online

Cfare Thone Klientat Tane

Dhomat Tona

Dhomat e Hotel Mediterrane

Çdo dhomë në këtë hotel ka ajër të kondicionuar dhe është e pajisur me një TV me ekran të sheshtë. Disa njësi kanë një zonë të shtrojë për t'u çlodhur pas një dite të ngarkuar. Në dhoma të caktuara ka pamje nga deti, mali ose pishina. Çdo dhomë është e pajisur me një banjo private. Për komoditetin tuaj, do të gjeni rroba banjoje dhe tualetin falas.

Dhoma Katershe me Ballkon

Kjo dhome ka nje krevat dopjo dhe 2 krevat tek.

Dhoma Dyshe me Ballkon

Kjo dhome ka 1 krevat dopjo, ose mund te zgjidhni dhomen dopjo me 2 krevat tek.

Dhoma Treshe me Ballkon

Kjo dhome ka nje krevat dopjo dhe 1 krevat tek.

Copyright © Mediterrane Hotel